Heylen Vastgoed Wegi vzw

Hieronder kan u extra info terug vinden rond de vzw Wegi Volley:

Verslag vzw vergadering

het verslag van de algemene vergadering kan verkregen worden via een mailtje naar onze vzw secretaris.

E-mail.

 

Volgende algemene vergadering

De algemene vergadering zal elk jaar doorgaan op de eerste zondag van maart.
Indien je een uitnodiging wenst volstaat een mailtje naar onze VZW secretaris.

E-mail.

Wegi privacybeleid

Zie bijlage.

Voor meer info mail naar vzw@wegi.be.

Privacy Beleid

Wegi API contact

Een onafhankelijk aanspreekpunt integriteit (API) is een laagdrempelig aanspreekpunt, een vertrouwenspersoon voor sporters, ouders, trainers of andere betrokkenen met een vraag, vermoeden of klacht rond mogelijk grensoverschrijdend gedrag. Deze persoon draagt er mee zorg voor dat het beleid voldoende aandacht geeft aan preventie van en omgaan met grensoverschrijdend gedrag. Onze federatie heeft enkele API' S die je kan contacteren via hun website

Ook onze club heeft een API, namelijk Wendy Mastbooms. In het dagelijks leven werkt zij als zorgcoördinator op een lagere school, waarbij ze voor deze job verschillende bijscholingen volgde rond ’no blame methode’, inspirerend coachen, 4-ladenmodel, … ed. Dit maakt van haar de geknipte persoon voor de functie van API binnen onze club. Je kan onze API bereiken via api@wegi.be