Sportieve cel Heylen vastgoed - Wegi Lille

 

Inleiding:

De Sportieve Cel van Heylen vastgoed - Wegi Lille bewaakt het sportieve gedeelte binnen onze club.  Zij bepalen de visie, de doelstellingen per ploeg, de gedragscode en de technische en tactische lijn binnen onze club.  Het “sportief charter” en de “presentatie naar de ouders" is hun leidraad en zij houden deze documenten up to date.  Het “sportief charter” is terug te vinden op de site en de “presentatie naar de ouders" kan met de leden van de Sportieve Cel doorgenomen worden. 

 

Samenstelling:

  • Bestuur: Matthias De Decker en Kathleen Sujew
  • Coördinatoren: Tim Smedts
  • Heren: Jasper Verachtert
  • Dames: Tim Smedts
  • Meisjes: Pieter Bisschops
  • Jongens: Erwin Janssens

 

Het is de sportieve cel die de ploegen en trainers tijdens het lopende seizoen sportief verder opvolgen en inschat welke noden Heylen vastgoed - Wegi Lille naar volgend seizoen zal hebben en van daaruit de ploegindelingen bepalen.  Bij vragen omtrent jouw bepaalde ploeg kan je je steeds wenden tot de sportieve cel.